Premierul demis Ilie Bolojan a fost surprins duminică pe Aeroportul Oradea, unde mai mulți pasageri l-au oprit pentru fotografii și scurte discuții înainte de îmbarcarea spre București. Imaginile vin la câteva săptămâni după ce primele încercări de organizare a unor manifestații de susținere pentru fostul primar al Oradei au adunat doar opt participanți.
Ilie Bolojan, în centrul atenției la Oradea. S-a salutat și fotografiat cu oamenii
Ilie Bolojan s-a aflat duminică pe Aeroportul Oradea, după inaugurarea noilor curse Wizz Air către Roma și Dortmund.
Premierul demis a…

